informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Banki przegrywają z funduszami w walce o pieniądze klientów
   Fundusze inwestycyjne o pieniądze klientów rywalizują z bankami, z którymi są związane. Do wzięcia jest sporo - nawet 50 mld zł – pisze Rzeczpospolita.
   Polacy powierzyli funduszom inwestycyjnym już ponad 90 mld zł. Według ekspertów w najbliższych latach do funduszy wpłynie od 30 do 50 mld zł. Jeżeli utrzyma się dobra koniunktura i stopy procentowe pozostaną na dotychczasowym niskim poziomie, do funduszy trafią również oszczędności z banków. Ponieważ większość TFI należy do banków, towarzystwa mogą przejąć od nich nawet ponad 20 mld zł. Wiele TFI już teraz zapowiada walkę o depozyty klientów banków.
   Obecnie PKO BP posiada w depozytach detalicznych 66 mld zł. Gdyby PKO TFI przejęło 20 - 30 proc. tych aktywów dogoniłoby Pioneera Pekao TFI. Jego aktywa przekroczyły grubo 20 mld zł i stanowią aż 80 proc. depozytów detalicznych Banku Pekao. W pozostałych bankach aktywa są dość proporcjonalnie podzielone - rozłożone w proporcji 60 proc. w depozytach do 40 proc. w funduszach inwestycyjnych.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 25-11-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.