informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 43 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Japonia: chip przeciw wirusom komputerowym

   Japońscy naukowcy stworzyli chip zabezpieczający przed wirusami komputerowymi. Urządzenie to chroni komputery i inne urządzenia wykorzystujące technologię cyfrową przed szkodliwym oprogramowaniem.
   W stosunku do tradycyjnego oprogramowania antywirusowego stworzony przez Japończyków chip ma dwie zalety. Skanuje pliki i wykrywa wirusy zanim dostaną się one do urządzenia. Poza tym, będąc niezależnym modułem nowy japoński chip nie spowalnia pracy procesora ani połączenia internetowego. Państwowy instytut naukowo - badawczy, który stworzył chip widzi jego zastosowanie nie tyle w komputerach co zwłaszcza w innych urządzeniach podatnych na komputerowe wirusy. Moduł ten będzie można instalować na przykład w telefonach komórkowych i podłączanych do internetu nagrywarkach DVD.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 24-11-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.