informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 89 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Microsoft zapłacił pół miliarda!
   Microsoft wpłacił na konta Komisji Europejskiej 497 mln euro grzywny, jaką Komisja wymierzyła mu w marcu br. - poinformowała w czwartek rzeczniczka unijnej egzekutywy. Zaskakujący przelew nie oznacza jednak, że amerykański koncern pogodził się z decyzją Komisji, która uznała, iż koncern niezgodnie z prawem nadużywał pozycji dominującej na rynku systemów operacyjnych dla komputerów PC.
   Koncern odwołał się od orzeczenia Komisji, poprosił też unijny trybunał o zawieszenie dwóch innych elementów orzeczenia Komisji: •  obowiązku usunięcia odtwarzacza multimedialnego MediaPlayer z Windows oraz •  podzielenia się kluczowymi informacjami z konkurencją. Od samej grzywny koncern jednak nie odwoływał się. 497 mln euro to niespełna... 1 proc. gotówkowych zasobów firmy i 5 proc. zysków za ostatni kwartał 2003 r.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 02-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.