informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Klientów Banku BPH nikt nie będzie pytał o zdanie
   Po fuzji banków klienci BPH posiadający konto osobiste, kredyt hipoteczny, kartę kredytową w oddziale, który zostanie przeniesiony do Pekao, staną się jego klientami. Nie potrzebna jest ich zgoda, stanie się to automatyczne – informuje Gazeta Prawna.
   Prezes Pekao Jan Krzysztof Bielecki uważa, że nowelizacja prawa bankowego, w oparciu o którą zostanie przeprowadzony podział Banku BPH i przyłączenie jego części do Pekao, nie wymaga zmiany pojedynczych umów. Według deklaracji już w połowie przyszłego roku mogą być przygotowane nowe produkty dla klientów Pekao.
   Od dziś do klientów Banku BPH są rozsyłane listy z informacją dotyczącą połączenia banków. Dotychczasowi klienci Banku BPH zostaną przyłączeni do Pekao w III kwartale 2007 r.
   – Klienci, którzy przejdą do Pekao, będą korzystać z tych samych produktów, z których korzystają dzisiaj. Zachowają dotychczasowe warunki zawarte w umowach z bankiem. Prawa i obowiązki idą za rachunkiem klienta – zapewnia prezes Pekao.
   Klienci obu banków będą mogli bezpłatnie korzystać ze wspólnej sieci 2855 bankomatów.
   Dziennik pisze, że obecnie obydwa banki na tle konkurencji nie należą do tanich. – Na rynku można znaleźć tańsze odpowiedniki produktów Banku BPH, np. konta Sezam Max – konta z kartami, którymi można za darmo wypłacać środki we wszystkich bankomatach, np. Ekokonto w BOŚ, ePakiet w Fortis Banku (7 zł za kartę i konto), VW Bank direct (darmowe, jeśli wypłata powyżej 400 zł) – uważa Maciej Kossowski z Expandera.
   Jeżeli mini-BPH zostanie przejęty przez bank, który jeszcze nie działa w Polsce, wówczas można liczyć na atrakcyjną ofertę, którą nowy podmiot będzie chciał się przebić na rynku.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 17-11-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.