informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 44 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Przedsiębiorcy przerażeni zmianami przepisów o samozatrudnianiu
   "Rzeczpospolita" zwraca uwagę na obawy przedsiębiorców w związku ze zmianami przepisów o samozatrudnieniu. Od stycznia osoby pracujące w określonym miejscu i czasie, pod kontrolą szefa, nieponoszące ryzyka gospodarczego, odpowiedzialne za swą pracę wobec osób trzecich nie będą mogły zatrudniać się jako jednoosobowe firmy.
   "Rzeczpospolita" pisze, że zdaniem przedsiębiorców taka zmiana przepisów może zniechęcić do zatrudniania się w ogóle lub spowodować przechodzenie z legalnego zatrudnienia do szarej strefy. Firmy natomiast, które zdecydują się zatrudniać osoby prowadzące dotąd własną działalność na umowę o pracę, będą musiały liczyć się z podniesieniem kosztów funkcjonowania, a to z kolei spowoduje wzrost cen produktów - pisze "Rzeczpospolita".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 14-11-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.