informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Licz na zwrot VAT
   Zbierajcie faktury, nie przeciągajcie prac budowlanych, a wkrótce może spotka was nagroda. Sejm wreszcie zaczął pracować nad ustawą o zwrocie VAT dla indywidualnych inwestorów, którzy ucierpieli z powodu podwyżki VAT na materiały budowlane od 1 maja.
   Czarne prognozy wzrostu cen tych wyrobów po wejściu Polski do Unii się potwierdziły. Z powodu podwyżki VAT z 7 do 22 proc. ceny wielu materiałów z miejsca poszły w górę o kilkanaście procent. Najmocniej uderzyło to po kieszeni tych, którzy samodzielnie budują bądź remontują swoje domy i mieszkania, a materiały kupują legalnie, czyli na fakturę.
   Rząd mimo licznych deklaracji długo się wahał nad wniesieniem do Sejmu projektu stosownej ustawy. W końcu sprawę wzięli w swoje ręce posłowie. W połowie czerwca Sejm zdecydował, że taka ustawa jest potrzebna. Ponieważ do wyboru miał dwa znacznie różniące się w szczegółach projekty (SLD i PiS), obydwa skierował do sejmowej komisji finansów publicznych, która teraz nad nimi popracuje.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 02-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.