informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Tańszy internet: GTS Energis odbierze klientów TP SA?
   Już za dwa tygodnie posiadacze linii telefonicznej Telekomunikacji będą mogli skorzystać z dostępu do szerokopasmowego internetu – usługę taką zaoferuje im GTS Energis. Na początku oferta nowego operatora będzie skierowana do małych przedsiębiorstw, a od przyszłego roku również do klientów detalicznych. Opłaty za usługi mają być ok. 5 proc. niższe od pobieranych przez TP.
   Również na początku 2007 roku swoje usługi powinni zacząć świadczyć kolejni dostawcy, którzy będą korzystać z infrastruktury GTS. Na razie wiadomo jedynie, że Energis prowadzi rozmowy o współpracy z Crowley Data Poland. Jako potencjalnych partnerów wymienia się portal Onet.pl, Interię, a także właściciela komunikatora gadu-gadu. Jak wynika z wyliczeń zrobionych przez Energis od 3 do 4 mln abonentów TP będzie mogło skorzystać z ich usług.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 08-11-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.