informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości, oraz: admin, aval
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ekonomista na rynku pracy prawie bez szans
   Zbrojarz, hafciarka, pracownik biurowy oraz magazynier to zawody w których najczęściej poszukiwano wykwalifikowanych pracowników w rejonie piotrkowskim. Takie dane wynikają z opracowania za pierwsze półrocze, które sporządził urząd pracy.
   Jak wynika z opracowania, na lokalnym rynku pracy przeważają zawody, których przedstawiciele nie mają większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Należą do nich m.in. fryzjerzy czy styliści. Problemów z pracą nie mają też inżynierowie budowy oraz farmaceuci.
   Największe kłopoty ze znalezieniem pracy mają ekonomiści. Na dalszych miejscach plasują się pedagodzy. Mniej ofert pracy niż chętnych jest też dla techników odzieży czy sprzedawców. Jak zaznacza kierownik referatu pośrednictwa pracy, Mariola Dróżdż, dopiero po kilku latach będzie można mówić o tym, w jakich zawodach tak naprawdę są braki. Wtedy też będzie prowadzona kontrola nad liczbą osób szkolonych w danym zawodzie.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 30-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.