informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 53 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ranking: Kto oferuje najbardziej atrakcyjne kredyty mieszkaniowe?
   Według ekspertów Rzeczpospolitej, najbardziej atrakcyjne kredyty hipoteczne proponuje Millennium. Pożycza dużo, w rozsądnej cenie. Ofertę chwalą też pośrednicy kredytowi.
   Dziennik przeprowadził ranking kredytów hipotecznych opierając się na trzech elementach. Pierwszy to podstawowe parametry kredytu, czyli jego oprocentowanie i opłaty dodatkowe. Drugim kryterium była maksymalna kwota kredytu, na jaką może liczyć osoba o określonych dochodach. Trzecią składową oceny była opinia pośredników kredytowych.
   Wyniki rankingu pokazują, że najbardziej uniwersalna okazała się oferta Millennium. Bank jako jedyny został wyróżniony w trzech kategoriach. „Na wysoką ocenę złożyły się rozsądne oprocentowanie kredytów złotowych i we frankach, umiar w nakładaniu na klientów dodatkowych opłat, liberalna ocena zdolności kredytowej, a wreszcie pochlebne opinie, jakie wystawili mu pośrednicy.” – czytamy w Rzeczpospolitej.
   Wyróżnione w dwóch kategoriach zostały dwa inne banki – mBank i ING. Pierwszy z nich pożycza tanio i jest ceniony przez pośredników, którzy jednak zwracają uwagę, że osobom o umiarkowanych dochodach może być tam trudno o kredyt w potrzebnej wysokości. Oferta ING została doceniona natomiast za umiarkowane oprocentowanie, brak prowizji, łagodne podejście do klientów o umiarkowanych dochodach.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.