informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 84 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

TVP Sport będzie w kablówkach

   TVP podpisała umowę z Polską Izbą Komunikacji Elektronicznej (PIKE) w sprawie dystrybucji swoich kanałów tematycznych w sieciach kablowych.

   Szczegółów umowy podpisanej w Zakopanem przez prezesa TVP Bronisława Wildsteina oraz Jerzego Straszewskiego, prezesa PIKE, nie ujawniono. 
   Dotyczy ona wprowadzania sygnału TVP Sport i kolejnych kanałów tematycznych TVP do oferty operatorów sieci kablowych zrzeszonych w PIKE" - czytamy w komunikacie prasowym spółki.
   Do PIKE należy 136 operatorów docierających do blisko 4 mln abonentów w całym kraju. Podpisanie umowy ramowej z Izbą rozjaśnia perspektywy kanałów tematycznych przygotowywanych przez TVP.
   W zeszłym roku stosunki między nadawcą publicznym a operatorami były napięte, gdyż ówczesny zarząd spółki próbował przeforsować pobieranie opłat za reemisję TVP 1, TVP 2 oraz TVP Polonia.
   Kolejną umowę dotyczącą dystrybucji swoich kanałów TVP podpisała z platformą cyfrową N należącą do Grupy ITI i działającą od 12 października. Nadawca publiczny rozmawia na ten temat również z Telekomunikacją Polską.
   Cztery nowe kanały tematyczne przygotowywane przez TVP mają zadebiutować w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Jako pierwszy - 18 listopada 2006 r. - ma ruszyć TVP Sport. Na początku przyszłego roku ma dołączyć do niego TVP Historia.
   Z kolei TVP Rozrywka i TVP Film, które już otrzymały koncesje od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, mają startować na przełomie I i II kwartału przyszłego roku. "Trwają zaawansowane prace nad projektami stacji TVP Info oraz TVP Białoruś. W planach jest także TVP Parlament" - poinformowała telewizja publiczna.
   Wszystkie kanały tematyczne TVP są finansowane ze środków niepochodzących spoza abonamentu.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 24-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.