informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wystartował w końcu polski Paypal
   Pod adresem Paypal.pl działa już pełna wersja tego najpopularniejszego na świecie systemu płatności. Z jego usług korzysta już ponad 100 milionów osób w ponad 100 krajach świata. Od dłuższego już czasu z PayPala w ograniczonym stopniu mogli korzystać również Polacy. Od kilku dni mogą się cieszyć pełną funkcjonalnością serwisu. Nie obyło się jednak bez opóźnień. Ważne jest jednak – że w końcu ten największy gracz zawitał w pełni w naszym kraju. Nie zmieniamy jednak zdania. Najwięksi gracze nie mają się w tej chwili czego obawiać.Do tej pory użytkownicy PayPal mogli jedynie wysyłać pieniądze. Nie można było ich przyjmować, ani wypłacać na konto bankowe. W konsekwencji zaletą był po prostu dostęp do amerykańskich aukcji, zwłaszcza właściciela PayPala – aukcyjnego giganta eBay.com i jego polskiego odpowiednika, który pośredniczył w ogólnoświatowych zakupach. W tym momencie użytkownik cieszy się pełną funkcjonalnością. Serwis jest w języku polskim (aczkolwiek przydałoby się trochę doszlifować tłumaczenie), dodano jako walutę polskiego złotego, a co najważniejsze, można przyjmować pieniądze i przesyłać je na konto bankowe. Wystarczy do tego numer IBAN, co od kilku lat jest już przecież standardem. Wciąż nie można jednak doładować konta z rachunku bankowego. Płatność odbywa się zatem jedynie po podpięciu karty płatniczej, co nie ukrywajmy jest w Polsce pewnym problemem. Niby kart kredytowych jest już teoretycznie 5,5 mln, to jednak duża ich część to karty elektroniczne.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 15-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.