informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

PayPal w pełni dostępny po polsku

   Polscy internauci mogą już wysyłać i odbierać pieniądze za pomocą systemu płatności elektronicznych PayPal
   PayPal to popularny na całym świecie system płatności należący do firmy aukcyjnej eBay (działającej także w Polsce). W krajach, w których działa PayPal, internauci mogą za jego pośrednictwem bezpiecznie przesyłać i odbierać pieniądze, znając tylko adres poczty elektronicznej adresata (oczywiście obie strony muszą być zarejestrowane w systemie). PayPal jest często wykorzystywany przez uczestników aukcji internetowych, szczególnie przy transakcjach zagranicznych.
   Polscy internauci do niedawna mogli poprzez PayPal jedynie wysyłać pieniądze kontrahentom. Teraz mogą także otrzymywać pieniądze i wypłacać je z systemu na rachunki w polskich bankach. Polska znalazła się wśród 14 krajów, w których wprowadzono pełen zakres usług PayPal (w sumie system działa w kilkudziesięciu państwach), włącznie z polskojęzycznym serwisem do obsługi systemu. Usługa wysyłania pieniędzy jest darmowa, wypłacanie z konta w PayPal na konto w polskim banku kosztuje 5 zł (przy wypłacie ponad 500 zł jest darmowe).


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 14-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.