informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 68 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wartość polskiego eksportu przekroczy 100 mld dolarów
   "Rzeczpospolita" podaje, że w tym roku polski eksport bije rekordy. Po raz pierwszy w historii wartość towarów wysyłanych za granicę przekroczy sto miliardów dolarów.
   W ciągu ośmiu miesięcy polskie firmy sprzedały za granicę towary o wartości ponad 73,5 miliardów dolarów - aż o 20 procent więcej niż rok wcześniej. Prawie dwie trzecie firm badanych przez Narodowy Bank Polski sprzedaje swoje towary za granicę.
   Gazeta pisze, że szczególnie dobry rok mają producenci sprzętu elektrycznego. Wzrost eksportu w tej branży wynosi aż 39 procent. Dziennik podkreśla, że w Polsce dokonywany jest głównie montaż urządzeń z części sprowadzanych z zagranicy i dlatego różnice kursowe nie uderzają w firmy zajmujące się tą działalnością. Więcej o rekordowym eksporcie - w dzienniku "Rzeczpospolita".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 14-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.