informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Allianz otwiera w Polsce bank
   Jak podaje Gazeta Prawna, niemiecka ubezpieczeniowa Allianz chce otworzyć w Polsce bank. Projekt jest we wstępnej fazie rozwoju, wiadomo jednak, że ma być skierowany do klientów detalicznych, przede wszystkim do korzystających już z innych produktów grupy.
   Spółka stara się o licencję bankową. Allianz jest już obecny na rynku bankowym w naszym regionie. Na Węgrzech przejął struktury Dresdner Banku. W Czechach operacje Dresdner Banku przejęła austriacka grupa finansowa BAWAG, ale Allianz współpracuje tam z nią oraz Komercni Banka.
   Eksperci twierdzą, że na polskim rynku cały czas jest miejsce dla nowych podmiotów. Olbrzymi potencjał ma nadal rynek kredytów hipotecznych a coraz większą rolę odgrywają także karty kredytowe i pożyczki gotówkowe. Te produkty mogą być łatwo sprzedawane przez mobilnych doradców, a Allianz ma aż 3,5 tys. agentów. Allianz ma też współpracowników w 550 salonach dealerskich 19 marek, którzy mogą oferować kredyty samochodowe.
   Jak podaje dziennik, nowy bank będzie miał silnie rozwinięty kanał elektroniczny. Paweł Dangel, szef grupy Allianz w Polsce, mówił niedawno na łamach GP, że projekt sprzedaży polis przez Internet, to efekt badań, że część klientów firmy chciałaby korzystać z takiej możliwości. Ta sama grupa z powodzeniem może też korzystać z usług bankowych oferowanych on-line

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 13-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.