informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 16 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zdrożeją mieszkania i beznzyna, stanieje internet i telefony
   "Gazeta Wyborcza" pisze, że po jesiennych podwyżkach cen żywności na rynku zapanował względny spokój. Na istotne spadki - według dziennika - nie ma jednak co liczyć. Mniej zapłacimy natomiast za kablówkę, internet i telefony.
   Rosnąć będą nadal ceny mieszkań. Tylko w lipcu ceny nowych lokali w Krakowie poszły w górę o 12 procent. Dalszy wzrost będzie dotyczył przede wszystkim dużych miast, w których jest praca.
   Podwyżka akcyzy wpłynie na wzrost cen benzyny. Zdaniem dziennika powinien być one jednak mniejszy niż sądzony z powodu relatywnie niskiej ceny ropy na światowych rynkach. O 20 procent może podrożeć za to autogaz - jeśli dojdą do skutku planowane przez rząd podwyżki akcyzy - nawet o 44 procent.
   Podrożeje wódka - przez wprowadzenie na szeroką skalę biopaliwa, drożeje bowiem surówka spirytusowa. Z kolei podwyżka cen piwa będzie spowodowana wzrostem akcyzy o 10 procent. Z tego samego powodu zdrożeją papierosy.
   Więcej na ten temat - w "Gazecie Wyborczej".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 09-10-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.