informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Program budowy dróg utknął bo brakuje ludzi
   Są pieniądze na autostrady, nie ma fachowców i materiałów. Przed takim problemem Polska jeszcze nie stała. Na inwestycje drogowe zawsze brakowało pieniędzy, ale nigdy robotników do wylewania i wyrównywania asfaltu - czytamy w "Życiu Warszawy".
   Dziennik wyjaśnia, że rozkręcający się program budowy dróg sprawi, że w ciągu najbliższych lat Polska zamieni się w olbrzymi plac budowy. W latach 2007-2013 dostaniemy z Unii Europejskiej i innych instytucji ponad 100 miliardów złotych.
   Paradoksalnie - pisze "Życie Warszawy" - obfite finansowanie programu drogowego powoduje, że w Polsce zaczyna brakować ludzi, którzy mogliby nadzorować i realizować konkretne inwestycje na terenie całego kraju.
   Efekt takiego stanu rzeczy dotkliwie utrudnia prowadzenie inwestycji. Dochodzi do podkupywania wykwalifikowanych robotników przez konkurencyjne firmy bądź zatrudniania na kontraktach pracowników spoza Polski.
   Więcej na ten temat - w "Życiu Warszawy".


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 25-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.