informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 75 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Rząd chce uprościć procedury przetargowe
   "Rzeczpospolita" dotarła do projektu zmian w przepisach o zamówieniach publicznych. Dziennik pisze, że zmiany szykowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego mają radykalnie skrócić procedury przetargowe i ułatwić wydawanie unijnych pieniędzy.
   Wiceminister rozwoju regionalnego Tomasz Nowakowski mówi "Rzeczpospolitej", że Komisja Europejska zwróciła Polsce uwagę, że nasz system jest przeregulowany i musimy zliberalizować obowiązujące procedury. Jest to tym ważniejsze - mówi Nowakowski - że mamy do wykorzystania olbrzymie pieniądze z unijnych funduszy.
   Dziennik dodaje, że trudności z rozstrzyganiem mniejszych przetargów mają zniknąć po złagodzeniu przepisów. Jeśli wartość zamówienia nie przekroczy 60 tysięcy złotych, urzędnicy w ogóle nie będą musieli ich organizować.
   Więcej na ten temat - w "Rzeczpospolitej".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 25-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.