informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: ibbbh
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ceny mieszkań wyhamowały: Klienci nie polują już na każdą okazję
   "Dziennik" pisze, że ceny mieszkań w Polsce wreszcie przestały drożeć w absurdalnym tempie. To zasługa klientów, którzy przestali polować na każdą okazję. Gazeta podkreśla, że przy tak wyśrubowanych cenach coraz mniej osób stać na kupno własnego M.
   Przedstawiciele biur nieruchomości, z którymi rozmawiał "Dziennik" twierdzą, że tłumy bijące się o każdą ofertę nawet w kilkudziesięcioletnich blokach starej płyty odchodzą do przeszłości. Ich zdaniem pojawiła się wyczuwalna granica finansowa, której osoby kupujące mieszkania nie chcą przekraczać.
   "Dziennik" dodaje, że w sierpniu i lipcu ceny mieszkań w Warszawie i Krakowie praktycznie nie rosły. W Poznaniu nawet spadły.
   Gazeta pisze, że nawet posiłkując się kredytem na 20-30 lat, wielu Polaków nie może sobie pozwolić na kupno mieszkania. Nic dziwnego - pisze "Dziennik", dodając, że ceny mieszkań w ciągu roku skoczyły o 70 procent, a realne wynagrodzenia wzrosły zaledwie o 3 procent.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 20-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.