informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ponad 8 miliardów euro na innowacyjność

   Wsparcie dla rozwoju przedsiębiorczości oraz innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki to główny cel programu Innowacyjna Gospodarka

   Na realizację programu przewidziano w latach 2007-2013 ponad 8 miliardów euro. Z tego 7 miliardów euro ma pochodzić z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Jak podkreśliła minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka przedsiębiorcy potrafią i bardzo chętnie korzystają z unijnego wsparcia.. Minister zaznaczyła, że przedsiębiorstwa konkurencyjne, innowacyjne powinny być wspierane po to, by łatwiej im było odnaleźć się na globalnym rynku towarów i usług.
   Grazyna Gęsicka zapowiedziała, że bezpośrednio do przedsiębiorców trafi 3 miliardy 300 milionów euro. Na pomoc mogą liczyć nie tylko przedsiębiorstwa małe i średnie, ale też firmy duże.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 18-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.