informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 58 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Internetowe apteki będą wreszcie legalne

   Resort zdrowia chce zwiększyć konkurencję na rynku farmaceutycznym. W tym celu ma być wreszcie uregulowana sprzedaż leków za pośrednictwem Internetu. W chwili obecnej w polskiej sieci działa około 70 wirtualnych aptek. W ubiegłym roku łączna sprzedaż w sieci leków bez recepty osiągnęła wartość 100 mln zł.
   Ministerstwo zdrowia chce bardziej kontrolować apteki internetowe z uwagi na większe ryzyko wprowadzania do obrotu leków podrobionych lub nie spełniających norm jakościowych. Z danych Komisji Europejskiej wynika, że droga wysyłkową sprzedawano w ciągu ostatnich pięciu lat około 170 podrobionych leków.
   Handel w sieci odbywa się obecnie na podstawie orzeczenia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, który uznał ewentualne zakazy za niezgodne z europejską zasadą swobodnego przepływu towarów. 


Na podstawie: „Rzeczpospolita ”Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 17-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.