informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 65 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zwabić pracownika - trwa wielka wojna między pracodawcami
   "Dziennik" pisze, że na rynku pracy trwa wielka wojna o pracowników. Toczą ją sieci handlowe, firmy budowlane i sieci gastronomiczne, bo brakuje im ludzi. Ponieważ nie wystarcza już nawet podwyżka płac, pracodawcy ściągnęli na pomoc agencje reklamowe.
   "Dziennik" wyjaśnia, że to dlatego w wielkich miastach jak grzyby po deszczu wyrastają wielkie billboardy z hasłami zachęcającymi do zatrudnienia się w określonej firmie.
   "Gratulacje! Znalazłeś pracę! Zadzwoń!" - tak właściciel sieci handlowej Carrefour szuka ludzi, którzy chcieliby pracować w stołecznych supermarketach.
   Z kolei Budimex rozwiesza plakaty na przystankach autobusowych i tramwajowych. "Chcesz wyjechać? Już nie musisz" - w ten sposób firma chce zatrzymać ludzi w kraju.
   Podobnie postępuje McDonald's. Sieć podniosła minimalną pensję i informuje o tym na ogromnych bannerach ulokowanych przy restauracjach.
   Więcej na ten temat - w "Dzienniku".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 16-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.