informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Microsoft staje w obronie Europejczyków

   Wiceprezes europejskiego oddziału Microsoftu, Erich Andersen, postanowił publicznie spytać Komisję Europejską o dalsze obostrzenia dotyczące Visty. Obawia się on, że decyzje KE sprawią, iż następca Windows XP zanim zostanie dopuszczony do dystrybucji w Europie, będzie musiał zostać pozbawiony ważnych mechanizmów zapewniających użytkownikom bezpieczeństwo.
   Z każdym miesiącem coraz głośniejsze są dyskusje, jak duże zamieszanie Vista spowoduje na światowym rynku. Donosiliśmy już o potencjalnym spowolnieniu Internetu przez system (patrz artykuł: "Vista spowolni Internet - a koniec świata będzie za 4 miesiące"), informowaliśmy też o zamieszaniu z Komisją Europejską (patrz artykuł: "Vista opóźniona przez Komisję Europejską - tak czy nie?").
   Microsoft postanowił zagrać w otwarte karty i spytać KE o dalsze decyzje. Andersen mówi, że korporacji zależy, by każdy mieszkaniec naszego globu miał dostęp do mechanizmów bezpieczeństwa wbudowanych w Vistę. Dotyczy to także Europejczyków.
   Obawia się on jednak, że KE mogłaby sobie zażyczyć usunięcia z systemu pewnych jego kluczowych elementów, co mogłoby wystawić mieszkańców Europy na większe niebezpieczeństwo niż resztę populacji globu.
   Przedstawiciele Komisji na razie nie skomentowali kwestii Andersena.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 14-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.