informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 66 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Rośnie sprzedaż notebooków w Polsce

   W pierwszym półroczu na polskim rynku sprzedano 300 tys. notebooków. To o 67 proc. więcej niż przed rokiem, kiedy sprzedaż wyniosła 180 tys. - poinformowali w środowym raporcie analitycy CRN Polska.

   W tym samym okresie w Europie sprzedaż notebooków wzrosła o 30 proc. W Europie Środkowo-Wschodniej lepsze wyniki od Polski ma tylko Rumunia, gdzie sprzedaż notebooków wzrosła o 100 proc. - z 30 tys. do 60 tys.
   Na rynkach zachodnioeuropejskich w tym samym okresie wzrost sprzedaży był mniejszy. W Niemczech, gdzie w I półroczu 2006 roku sprzedano 1,8 mln notebooków zanotowano stosunku do I półrocza 2005 roku wzrost 10-proc. We Francji wzrost wyniósł 3 proc.
   Według analityków CRN, cena notebooków na rynku polskim w I półroczu 2006 roku zaczęła rosnąć. Pytani przez nich dystrybutorzy stwierdzili, że w I półroczu najchętniej kupowano jednostki najtańsze - między 2 a 2,5 tys. zł - oraz te najdroższe - powyżej 5 tys. zł.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 14-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.