informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 16 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Kredyty mieszkaniowe: Banki kuszą klientów szybką obsługą
   Banki postanowiły walczyć o chętnych na kredyty hipoteczne już nie tylko niskim oprocentowaniem, ale i obietnicami błyskawicznego rozpatrzenia wniosku kredytowego – podaje Gazeta Wyborcza.
   Banki biją się ostatnio zwłaszcza o chętnych na kredyty złotowe. Co prawda trudno marzyć o znacznym spadku oprocentowania, ale bankowcy zaczynają wreszcie troszczyć się o jakość obsługi klientów.
   ING Bank Śląski obiecuje w telewizyjnych spotach, że jego pracownicy załatwią za klienta wszelkie formalności związane z kredytem. Natomiast BGŻ pisze na plakatach nawiązujących do klimatu Dzikiego Zachodu: "Wanted: BGŻ. Rysopis: udziela szybkich kredytów walutowych". Gazeta pisze, ze to już stary chwyt reklamowy, bo w tak krótkim czasie bank może co najwyżej wydać klientowi niewiążącą promesę, która nic konkretnego nie gwarantuje.
   Inne banki również postanowiły kusić klientów szybką i sprawną obsługą. W oddziałach Lukas Banku czy Pekao można dostać promesę gwarantującą, że w momencie zakupu mieszkania czy domu pieniądze z kredytu będą na koncie klienta.
   Piotr Romanowski, partner firmy doradczej McKinsey uważa, że działającym w Polsce bankom jeszcze daleko do takiej sprawności w udzielaniu kredytów, jaką osiągnęły banki na Zachodzie. Tam w najlepszych bankach kredyt hipoteczny można dostać w 24 godziny. U nas najczęściej zajmuje to co najmniej 14 dni. Według niego, te banki, które jako pierwsze usprawnią udzielanie kredytów, zrobią furorę.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 14-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.