informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 60 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Banki prześcigają się w pomysłach sprzedaży nowych produktów
   Bankowcy prześcigają się w ułatwieniach dla kredytobiorców. Jak się dowiedziała Gazeta Prawna, nad projektem pożyczki, którą można zaciągnąć w bankomacie, pracowali eksperci z Banku Millennium.
   Z powodu rosnącej konkurencji banki prześcigają się w pomysłach sprzedaży nowych produktów. ING Bank Śląski i GE Money Bank wysyłają już swoich przedstawicieli do domu klienta, by pomóc mu w załatwieniu wszystkich formalności. Bank Millennium natomiast poważnie przypatrywał się możliwości wprowadzenia pożyczek w bankomatach, ale jak na razie poza fazę koncepcyjną ten projekt jeszcze nie wyszedł, powiedzieli przedstawiciele banku.
   Łatwiej jest także o karty kredytowe. Coraz większa grupa banków rezygnuje nawet z minimalnego poziomu zarobków oraz z wielu dotychczas niezbędnych dokumentów.
   Lukas Bank uruchomił natomiast „bank na kółkach”, czyli specjalny autobus, działający jak placówka banku. Może dotrzeć tam, gdzie nie ma oddziałów. Jeśli pomysł się sprawdzi, mobilnych placówek będzie więcej.
   Banki stawiają także na łatwość udzielenia pożyczek. Lukas Bank, Eurobank i Dominet Bank zaoferowały klientom kredyt, do którego potrzebny jest jedynie dowód osobisty, bez wymogu zaświadczeń. Coraz więcej banków dodaje do kredytów różnego rodzaju gadżety – plecaki, portfele i odtwarzacze płyt kompaktowych. By zachęcić klientów do refinansowania kredytów hipotecznych, banki wzięły na siebie szereg formalności, z którymi do niedawna borykał się klient.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 12-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.