informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 59 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Londyn funduje bilety powrotne bezdomnym Polakom
   W Londynie ujawniono, że w ostatnich miesiącach ponad dwustu Polaków zostało odesłanych do kraju na koszt jednej tylko śródmiejskiej dzielnicy. Byli to bezdomni, którym nie udało się znaleźć pracy.
   Położony w centrum Londynu Westminster to nie tylko siedziba brytyjskich władz i dostatnia dzielnica rozrywki, ale też największe w Anglii skupisko kloszardów i bezdomnych. Lokalny samorząd uznał, że nie jest w stanie zapewnić dachu nad głową wszystkim niezaradnym, jacy zjeżdżają tu z nowych państw Unii. Władze Westminsteru z własnej kasy zapłaciły już za bilety lotnicze 265-ciu osób z tych krajów, głównie Polaków, a teraz zabiegają o dalsze fundusze od rządu.
   Samorząd Westminsteru podkreśla, że odsyłani do kraju bezdomni to nie włóczędzy, lecz osoby, które przybyły do Anglii z nadzieją na znalezienie pracy, ale bez orientacji w panujących tu stosunkach i bez znajomości języka.
   Władze Westminsteru podjęły współpracę z Fundacją Barka, by już na dworcu autobusowym Victoria, dokąd przyjeżdżają autokary z Polski, uświadamiać nowo przybyłym, z jakimi problemami mogą się zetknąć w Anglii.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 12-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.