informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: admin
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Kolejny milion Polaków wyjedzie?
   Co drugi młody Polak - w wieku 18-24 lata - rozważa wyjazd z Polski w poszukiwaniu pracy. I to w najbliższych dwóch latach - wynika z sondażu, który przedstawia "Gazeta Wyborcza"
   Dziennik dodaje, że od "rozważania możliwości" jest długa droga do decyzji o wyjeździe, ale większość młodych myślących o emigracji zaczęła już jakieś przygotowania: szuka ofert pracy, sprawdza informacje o kraju, uczy się języka obcego.
   Wyjazd rozważają też starsi - w sumie myśli o nim co piąty dorosły Polak.
   Eksperci są zgodni, że problem emigracji zarobkowej po wejściu Polski do Unii się nasila, choć spierają się, ilu już wyjechało. Niektórzy szacują, że grubo ponad milion. Inni - że co najwyżej kilkaset tysięcy.
   Jaka jest więc skala problemu? - zastanawia się dziennik. Okazuje się, że aż 54 procent Polaków ma w rodzinie kogoś, kto wyjechał za pracą po 1 maja 2004 roku. A kolejne 18 procent ma takie osoby także wśród znajomych.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 04-09-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.