informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Do końca roku podrożeją kredyty walutowe
   Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła bez zmian stopy procentowe. Według analityków nie zmienią się one do końca roku. Natomiast spodziewane są podwyżki stóp Europejskiego Banku Centralnego i Narodowego Banku Szwajcarii – pisze Gazeta Prawna.
Wczoraj Rada Polityki Pieniężnej zadecydowała o pozostawieniu stóp procentowych na dotychczasowym poziomie.
   Oznacza to, że oprocentowanie kredytów złotowych nie zmieni się w najbliższych miesiącach. Analitycy zwracają jednak uwagę, że podrożeć mogą kredyty walutowe. Główny ekonomista Raiffeisen Bank Polska Jacek Wiśniewski uważa, że do końca 2006 roku bank centralny Szwajcarii podniesie stopy procentowe dwukrotnie, w sumie o 0,5 pkt proc. Niewykluczone, że do jeszcze jednej podwyżki dojdzie w pierwszym kwartale 2007 roku. Podobnej skali podwyżek spodziewają się ekonomiści Banku Zachodniego WBK.
   Podwyżki będą oznaczać, że oprocentowanie kredytów denominowanych we frankach szwajcarskich wzrośnie w najbliższych miesiącach o 0,5-0,75 pkt proc
   Analitycy prognozują także, że wzrosną do końca roku również stopy procentowe w strefie euro. Przewidywana jest podwyżka o 0,5 pkt proc. O tyle zwiększy się oprocentowanie kredytów w euro.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 31-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.