informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Skandynawske banki mają chrapkę na fuzje w Polsce?
   Trudności w dalszej ekspansji na rynkach krajowych oraz ograniczone możliwości regionalnych fuzji i przejęć mogą skłonić banki skandynawskie do rozwijania działalności na rynkach zagranicznych, między innymi w Polsce. Takie wnioski płyną z opublikowanego wczoraj raportu banków centralnych tych krajów.
   W raporcie władz monetarnych Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii i Islandii podkreślono, że celem ekspansji są rynki krajów bałtyckich oraz Polska. Jak do tej pory w Polsce największą część bankowego tortu wykroiła sobie grupa Nordea. Ambitne plany do niedawna miała też Skandinaviska Enskilda Banken, ale musiała się wycofać z inwestycji w Bank Ochrony Środowiska.Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 29-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.