informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 69 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Dachówki z Karaibów
Władze karaibskiej wyspy Montserrat rozważają budowę fabryki dachówek, aby wykorzystać zwały popiołu, wyrzuconego przez znajdujący się tam wulkan Soufriere Hills. Przedstawiciele Montserrat odwiedzili fabrykę w Irlandii, która już produkuje z takiego surowca.
Jak wykazały badania, popiół pochodzący z Montserrat jest dobrej jakości i doskonale nadaje się do produkcji różnych materiałów budowlanych, w tym dachówek i ram okiennych.
W przedsięwzięciu mają uczestniczyć nie tylko miejscowi biznesmeni, lecz także inwestorzy z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Fabryka będzie produkować dachówki na eksport, przyczyniając się do zwiększenia zatrudnienia i rozwoju gospodarczego karaibskiej wyspy.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 18-06-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.