informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Tele2 przejmie obsługę użytkowników telefonów z abonamentem od TP S.A.
   Miesięczna opłata za abonament telefoniczny oferowany przez spółkę Tele2 będzie średnio o około 15 % niższa niż w Telekomunikacji Polskiej, poinformował agencję ISB Karol Wieczorek, rzecznik Tele2. Na podstawie decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE), Tele2 już od 14 września będzie mogła przejąć obsługę użytkowników telefonów wraz z abonamentem.
   Do tej pory klient uiszczający opłatę za połączenia w Tele2 i tak musiał płacić za abonament telefoniczny Telekomunikacji Polskiej. Dzięki decyzji UKE, Tele2 będzie mogło kupować abonament od TP SA po cenach hurtowych. Narodowy operator będzie odpowiedzialny tylko za obsługę techniczną linii.
   „Decyzja UKE była wydana 14 lipca z 2-miesięcznym terminem jej wprowadzenia. Od 14 września będziemy składać wnioski do Telekomunikacji Polskiej o dostarczenie usługi dla naszych klientów, którzy zechcą z niej skorzystać. Nie spodziewam się żeby TP SA próbowała nam uniemożliwić wejście na rynek abonamentu. Oznaczałoby to dla TP konieczność zapłaty bardzo wysokich kar i byłoby ekonomicznie nieopłacalne” – dodał.
   Na podstawie decyzji UKE Tele2 otrzymał przy zakupie abonamentu od TP SA kilkadziesiąt procent hurtowego upustu od określonej przez UKE stawki referencyjnej.
   TP SA szacowała wstępnie w połowie lipca, że koszty związane z wdrożeniem WLR (hurtowy zakup abonamentu - wholesale line rental) sięgną ok. 60 mln zł.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 25-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.