informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Więcej dopłat do kredytów mieszkaniowych
   Sejmowe komisje: Infrastruktury oraz Rodziny i Polityki Społecznej opowiedziały się wczoraj za rozszerzeniem dopłat do kredytów mieszkaniowych także o przeznaczone na sfinansowanie nadbudowy, przebudowy oraz rozbudowy domów.
   Komisje poparły także senacką poprawkę do ustawy o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania, pozwalającą na dofinansowywanie „pożyczek i kredytów na cele mieszkaniowe, które będą udzielane członkom SKOK-ów na okres nie dłuższy niż osiem lat". Obecnie SKOK-i mogą udzielać pożyczek i kredytów mieszkaniowych na 5 lat.
   Przyjęta przez Sejm ustawa przewiduje zwrot 50 proc. odsetek od kredytów preferencyjnych, zaciąganych przez rodziny na zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego. Dofinansowanie będzie udzielane przez 8 lat od pierwszej spłaty odsetek.
   Wiceminister budownictwa Piotr Styczeń szacuje, że w latach 2007-2019 budżet dopłaci do oprocentowania kredytów mieszkaniowych 7,5 mld zł.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 24-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.