informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 81 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ceny mieszkań windują w górę zagraniczni inwestorzy
   "Gazeta Prawna" pisze, że ceny nowych mieszkań w Polsce windują zagraniczni inwestorzy. Okazuje się, że coraz więcej mieszkań w naszym kraju kupują Irlandczycy, Anglicy, Hiszpanie, Włosi, Duńczycy, a nawet Pakistańczycy.
   W dzienniku czytamy, że niektórzy deweloperzy sprzedają cudzoziemcom aż połowę oferowanych lokali. Średnio w ich ręce trafia w dużych miastach 10-15 procent nowych mieszkań. Kupują też Polacy, nierzadko po kilkanaście mieszkań albo całe piętra w nowych budynkach.
   Wszyscy liczą na duży zarobek na takiej inwestycji i - jak pisze "Gazeta Prawna" - nie pomylą się. Ceny mieszkań rosną bowiem z miesiąca na miesiąc i według ekspertów ta tendencja będzie się utrzymywać. W ich ocenie w tym roku mieszkania zdrożeją średnio 20 procent. W następnych latach podwyżki moga być nieco skromniejsze.
   Janusz Schmidt, wiceprezes Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, ocenia, że sytuacja ta nie ulegnie szybko zmianie, bowiem wciąż zbyt wyraźna jest nadwyżka popytu nad podażą.
   Więcej o sytuacji na rynku mieszkaniowym - w "Gazecie Prawnej".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 24-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.