informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 79 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polska utrzymała obostrzenia dla pasażerów samolotów
   W Polsce został podtrzymany zakaz wnoszenia bagażu podręcznego na pokłady samolotów lecących do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Izraela. Wcześniej podobne ograniczenia złagodzono już w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Za utrzymaniem podwyższonych standartów ochrony opowiadały się polskie służby graniczne.
   Dziś w MSWiA odbyło się spotkanie ze wszystkimi służbami odpowiedzialnymi za zapewnienie bezpieczeństwa w naszym kraju.
   Od wtorku w Wielkiej Brytanii wolno zabierać na pokład samolotu bagaż podręczny, ale tylko wielkości niewielkiej teczki. Nie trzeba się rozstawać z telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym, czy laptopem.
   W Polsce pasażerowie lotów do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Izraela - zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Urzędu Lotnictwa Cywilnego - nadal mogą zabrać ze sobą tylko portfele, dokumenty, klucze czy niezbędne w trakcie lotu lekarstwa.
   Ograniczenia zostały wprowadzone po tym, jak w zeszłym tygodniu brytyjskie służby wywiadowcze poinformowały, że wykryły spisek, którego celem miało być wysadzenie samolotów lecących z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 19-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.