informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Młody biznes bez wiary w sukces

   Wyniki badań przeprowadzonych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości wskazują wyraźnie, że młodzi Polacy tracą wiarę w sukces własnych inwestycji biznesowych.


   Deklarowane przez polityków zmiany mające wpłynąć na poprawę przedsiębiorczości wśród młodych Polaków nie idą w parze z udogodnieniami dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Już sam start w świat biznesu wiąże się z wieloma utrudnieniami. W opinii młodych ludzi, polskie uczelnie nie przygotowują ich w dostateczny sposób do prowadzenie własnej firmy. Zawiłe przepisy prawne stanowią niekiedy barierę nie do przebicia i sprawiają, że młode, przedsiębiorcze osoby boją się podjąć ryzyko biznesowe.
   Osobom pragnącym założyć własny biznes pomocne mogą się okazać Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, działające pod protekcją Business Centre Club. Ze wsparcia oferowanego przez te instytucje skorzystało wielu młodych ludzi, którym  udało się stworzyć blisko 200 firm, przynoszących budżetowi dochody w wysokości 2 milionów złotych rocznie. Inkubatory zapewniają młodym przedsiębiorcom nie tylko narzędzia potrzebne do prowadzenia własnej firmy, lecz umożliwiają także prowadzenie biznesu bez płacenia składek, co ogranicza zarówno koszty, jak i ryzyko. 


Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 15-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.