informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Belgia zechce zatrudnić w budownictwie tysiące pracowników z nowych krajów UE
   Belgijski sektor budowlany myśli o zatrudnieniu wielu tysięcy pracowników z nowych państw członkowskich Unii, by zrównoważyć brak rąk do pracy w tej dziedzinie - podał w sobotę dziennik "De Morgen".

   Zacytował szefa flamandzkiej konfederacji firm budowlanych Marca Dillena, który powiedział, że w tym sektorze są tysiące wakatów, bo Belgowie nie są zainteresowani nisko opłacaną pracą w budownictwie. - Po prostu nie mamy innego wyjścia, jak masowy nabór ludzi z zagranicy - powiedzieł Dillen. W czerwcu Belgia - jedno z ośmiu państw UE, które utrzymały bariery dla pracowników z nowych członków Unii - złagodziła procedury przyznawania pozwolenia na pracę w tych sektorach, gdzie brakuje rąk do pracy. Rząd zastrzegł jednak, że nie zliberalizuje całkowicie rynku pracy z obawy, że Belgowie mogliby utracić zajęcie na rzecz niżej opłacanych pracowników z Europy Wschodniej.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 07-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.