informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 56 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Podział funduszy dla firm dobiega końca

   Podział funduszy z unijnego budżetu na lata 2007-2013 znajdzie się gestii samorządów województw. Blisko 7,5 mld euro trafi do przedsiębiorców - podaje "Gazeta Prawna".


   Samorządy województw rozplanują fundusze przyznane przedsiębiorcom w ramach 16 regionalnych programów operacyjnych. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka obejmuje, nie tylko nowe zasady finansowania, ale również zachęca osoby do inwestowania prywatnych oszczędności w polski sektor MSP.
   Blisko 3 mld euro z funduszy unijnych przeznaczono na kredyty technologiczne oraz na bezpośrednie wsparcie dla innowacyjnych w skali kraju inwestycji o wysokim potencjale. Zaś przedsięwzięcia mniejsze i mniej innowacyjne będą - jak podkreśla resort gospodarki wespół z ministerstwem rozwoju regionalnego - wspierane poprzez regionalne programy operacyjne.
   Przygotowano już 7 z 16 programów Innowacyjna Gospodarka, które niebawem trafią do Komitetu Rady Ministrów. Rząd nie może wpłynąć na samorządy w tej kwestii, będzie jedynie egzekwował przekazanie 40% środków otrzymanego wsparcia, na sferę gospodarki. W opinii ekspertów program Innowacyjna Gospodarka spełnia oczekiwania firm, jednak samorządy powinny postarać się o pozyskanie większej ilości środków, za pomocą, których przedsiębiorcy będą w stanie stworzyć nowe stanowiska pracy, co wygeneruje większe wpływy z podatków.


Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 04-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.