informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 79 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polscy bankierzy coraz częściej myślą o Moskwie
   Wraz z malejącymi marżami na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, oczy zachodnich bankierów kierują się na Wschód. A konkretnie na Ukrainę i Rosję. To wciąż „terra incognito”. Jednak nauczeni doświadczeniem z Polski, kto żyw inwestuje teraz za naszą wschodnią granicą. Rynek jest na tyle ciekawy, że o ekspansji w Rosji myśli też i nasz rodzimy Midas Bankowości – dr Czarnecki.
   Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy właśnie o tym rynku myśli Expander. Tajemnica zatem się rozwiązała. Z naszych anonimowych, acz dobrze poinformowanych źródeł wynika, że GE myśli o szybkiej ekspansji na rynku rosyjskim, a szczególnie w Moskwie. Potem kolej ma przyjść na inne duże metropolie tego kraju. Expander ma tam wykorzystać zdobyty na naszym rynku know-how. Mariusz Karpiński, Prezes Zarządu GE Money Banku, ma wręcz ponoć wykupioną sieciówkę pomiędzy Warszawą i Moskową, tak często lata pomiędzy tymi dwiema stolicami. A zatem jak widać kiedyś importowaliśmy know-how z zachodu, obecnie sami go eksportujemy. 

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 02-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.