informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 75 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bridgestone podpisał umowę na budowę fabryki opon w Polsce
   Japoński producent opon Bridgestone podpisał w poniedziałek umowę inwestycyjna, zgodnie z którą wybuduje w Stargardzie Szczecińskim fabrykę opon – poinformowała w poniedziałek w komunikacie Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Bridgestone zainwestuje w fabrykę 200 mln tworząc 759 nowych miejsc pracy.

   Około 150 miejsc pracy będzie przeznaczonych dla osób z wykształceniem wyższym. Koncern przewiduje osiągnięcie produkcji na poziomie 5000 opon dziennie do 2011 roku, który zamyka okres realizacji inwestycji. 


   Inwestycja będzie zlokalizowana w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (PSSE). Bridgestone posiada 51 fabryk na świecie, m.in.: w Brazylii, Meksyku, Chinach i na Węgrzech.
   Polska fabryka Bridgestone będzie drugą, po fabryce w Bilbao, europejską fabryką koncernu, produkującą opony do ciężarówek. Poza Bridgestone Poland, japońska grupa jest w Polsce właścicielem firm produkcyjnych: Bridgestone Diversified Products Poland w Żarowie na Dolnym Śląsku, Firestone Industrial Products Poland w Wolsztynie w Wielkopolsce oraz spółki handlowej Bridgestone Sales Polska w Warszawie. W sumie Bridgestone zatrudnia w Polsce ponad 1400 osób.Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 01-08-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.