informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości, oraz: admin, aval
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wakacje z internetu: Jak nie wpaść w pułapkę nieuczciwego biura podróży?
   "Przegląd" radzi co zrobić, żeby nie wpaść w pułapki, proponowane przez internetowe biura podróży. Tygodnik ostrzega, że wiele wakacyjnych ofert, prezentowanych na stronach internetowych zawiera nieprawdziwy i wyidealizowany obraz tego, co nas czeka u celu podróży. 
   Wyjeżdżając na wakacje warto upewnić się, czy biuro, z którym się wiążemy jest kompetentne. W tym celu warto wejść na stronę Polskiej Organizacji Turystycznej na której znajduje się Centralna Ewidencja Organizatorów i Pośredników Turystycznych, prowadzona przez Ministerstwo Gospodarki. "Przegląd" wyjaśnia, że można tu sprawdzić między innymi, w jakim towarzystwie asekuracyjnym i na jaką kwotę będziemy ubezpieczeni w razie upadku biura podróży.
   Tygodnik zaleca ostrożność również w wyrabianiu sobie opinii o danym biurze na podstawie wypowiedzi internautów na forach. "Przegląd" pisze, że niejednokrotnie organizatorom udaje się omamić klientów w taki sposób, że ci przyjmują wszystko z niekłamanym zachwytem a następnie wypisują na wakacyjnych forach laurki pod adresem biura. Jednak - jak zauważa tygodnik- dyskusja znacznie się ożywia, gdy ktoś zaczyna narzekać i sypać nazwami niesolidnych biur.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 31-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.