informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 46 gości, oraz: admin
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Przybyło 6 tys. miejsc pracy
W maju zatrudnienie wciąż było niższe niż w maju 2003 roku - o 0,9 proc. Spadek ten jest minimalnie niższy niż w poprzednim miesiącu. W porównaniu z kwietniem przybyło jednak nieco ponad 6 tys. miejsc pracy - podał GUS. Dane te dotyczą tylko firm zatrudniających przynajmniej 10 osób (to ok. 10 proc. wszystkich firm). Więcej etatów powstaje w mikro-przedsiębiorstwach, zjawisko to możemy jednak ocenić tylko pośrednio - według zapewnień wiceministra polityki społecznej w maju liczba bezrobotnych zmniejszyła się o 80 tys. A więc większość z nich znalazła zatrudnienie w firmach małych.
Nie ma też radykalnej poprawy o płace. W maju przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wzrosło rok do roku o 4,4 proc., ale w porównaniu z kwietniem spadło o 3 proc. Nominalnie wynosi ono 2353,56 zł.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 16-06-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.