informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 86 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Budowlani znajdą pracę w Hiszpanii
   75 lubuskich budowlanych może wyjechać do pracy do Hiszpanii. Miesięcznie będą mogli zarobić ponad 1 tys. euro - poinformowała we wtorek PAP Małgorzata Kordoń, rzeczniczka Wojewódzkiego Urzędu Pracy (WUP) w Zielonej Górze.

Urząd od dłuższego czasu pośredniczy pomiędzy Lubuszanami szukającymi pracy za granicą, a hiszpańskimi przedsiębiorcami. - Co najważniejsze, pracownicy nie muszą znać języka obcego - powiedziała rzeczniczka. W ofertach pracy za granicą często jednym z wymogów jest znajomość jakiegoś języka obcego, co znacznie zawęża krąg osób mogących skorzystać z propozycji.
   Jak wyjaśniła rzeczniczka, jedynym wymogiem jest doświadczenie zawodowe.
   Na początku sierpnia hiszpański pracodawca przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Chętni powinni się kontaktować z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Zielonej Górze.
   Małgorzata Kordoń podkreśliła, że oferta jest atrakcyjna nie tylko z powodu braku wymogów językowych, ale i pod względem finansowym. Roczne zarobki pracownika z Polski mają wynosić prawie 15,5 tys euro brutto, co miesięcznie daje nieco ponad 1 tys euro netto.
   Rzeczniczka przekonywała, że hiszpański pracodawca jest już sprawdzony przez WUP. Prowadzi inwestycje na terenie całej Hiszpanii. Polakom oferuje roczne kontrakty z możliwością ich przedłużenia.


Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 18-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.