informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Miasta walczą o lotniska
   Do końca roku krajowe porty lotnicze odprawią o 3 miliony pasażerów więcej niż przed rokiem. Z analizy "Gazety Prawnej" wynika, że ruch pasażerski w Polsce zwiększył się prawie o 30 procent. Nie ma wątpliwości, że za rozkwitem portów stoją tanie linie lotnicze.
   Gazeta zauważa, że w porcie lotniczym w Krakowie - tylko w czerwcu - odprawiono tyle samo pasażerów, co dziesięć lat temu w ciągu całego roku. Kraków i Warszawa są w czołówce lotnisk, pod względem liczby odprawianych pasażerów, ale szybko rośnie im konkurencja. Do grona lotnisk z ponad milionem dołączą wkrótce Katowice, Gdańsk i byc może Wrocław.
   Większy ruch to także konieczność zadbania o większy komfort podróżnych i obsługi . Jak przypomina "Gazeta Prawna" w Warszawie już buduje się nowy terminal, a plany budowy nabierają realnych kształtów także we Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 18-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.