informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: Gabriel85-2009
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polacy inwestują w wykształcenie
   Polacy uważają, że warto się dokształcać. Takie są wyniki sondażu przeprowadzonego na zlecenie Polskiego Radia przez instytut badawczy PENTOR.
   Ponad trzy czwarte pytanych sądzi, że ich pieniądze zainwestowane w różnego rodzaju kursy i szkolenia zwrócą się. Przeciwnego zdania jest jedynie co dziesiąta osoba.
   Co piąty z nas sam sfinansował sobie kursy związane z własnym zawodem, 15 procent zapłaciło z własnej kieszeni za kursy jezykowe, a 10 procent za kursy obsługi komputera.
   Agnieszka Morysińska z PENTORA mówi, że pokazuje to ogromną zmianę, jaka zaszła w polskim społeczeństwie w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Przysłowiowe "czy się stoi, czy się leży, wszystko się należy" odchodzi w przeszłość. Chcemy się dokształcać i coraz częściej uważamy, że tylko wiedza jest przyczynkiem do sukcesu" - mówi Morysińska.
   Sondaż przeprowadzono 5 lipca telefonicznie przez Instytut PENTOR Research International na zlecenie Polskiego Radia na reprezentatywnej próbie 800 dorosłych osób. Margines błędu wynosi 3 procent.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 10-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.