informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 17 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wkrótce kredyty mieszkaniowe dla studentów
   Banki ostro walczą o studentów. Po kontach i kartach kredytowych polem bitwy stają się nawet kredyty mieszkaniowe. Ich wprowadzenie zapowiada Noble Bank, który przygotowuje ofertę dla młodych ludzi – pisze „Dziennik”.
Według informacji gazety możliwe, że z kredytu mieszkaniowego studenci będą mogli skorzystać już na początku nowego roku akademickiego. I wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek boomu.
   Eksperci popierają zaoferowanie kredytów mieszkaniowych studentom. - Gdyby na przykład student w trakcie nauki spłacał tylko odsetki, a dopiero po studiach i po rozpoczęciu pracy zaczął spłacać cały kredyt, to taki produkt ma szansę powodzenia - tłumaczy Andrzej Roter, dyrektor generalny Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Nie ma też wątpliwości, że w studentów warto inwestować. - O klienta trzeba dbać na każdym etapie. Dzięki temu instytucja finansowa może związać go ze sobą na stałe - podkreśla Roter.
   „Dziennik” pisze, że wprowadzenie do oferty większości banków kredytów mieszkaniowych dla studentów będzie oznaczać, że oferta dla młodych ludzi w Polsce zbliża się do standardu usług oferowanych na Zachodzie.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 10-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.