informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

W pogoni za własnym M: mieszkania są coraz mniej dostępne
   Dostępność mieszkań w miastach, w których potrzeby są największe, dramatycznie spada. - pisze "Gazeta Wyborcza".
   Od 2004 roku na mieszkanie trzeba pracować coraz dłużej. Przeciętne 50-metrowe mieszkanie w Warszawie kosztowało wówczas równowartość pięcioletnich przeciętnych zarobków w tym mieście, a w kwietniu tego roku - przeszło sześcioletnich. Wynika z tego, że od roku ceny mieszkań rosną szybciej niż zarobki. Dzieje się tak nie tylko w stolicy. Podobnie jest w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu.
   Prezes firmy konsultingowej Kazimierz Kirejczyk uważa, że na spadek dostępności mieszkań zapracowały głównie poprzednie ekipy parlamentarne i rządowe. Dodaje jednak, że również obecny rząd i parlament poza zapowiedziami zrobił niewiele, by to zmienić. Według niego potrzebne są radykalne działania - uproszczenie ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym oraz olbrzymie inwestycje w infrastrukturę. Zdaniem Kazimierza Kirejczyka szansą są również unijne fundusze. Więcej na temat rynku nieruchomości w "Gazecie Wyborczej".


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 08-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.