informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 70 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Budownictwo mieszkaniowe w Polsce wciąż leży
   Kongres Budownictwa, zrzeszający 24 organizacje branżowe, stwierdza, że rząd nie ma pomysłu na przyspieszenie rozwoju budownictwa mieszkaniowego - pisze "Trybuna". Według dziennika, żadnej poprawy nie widać też w przymiarkach do przyszłorocznego budżetu.
   Według ostatnich danych Głównego Urzędu Statystycznego, w okresie od stycznia do maja oddano do użytku o 3,7 procent mieszkań mniej niż przed rokiem - pisze "Trybuna". Według dziennika, te informacje nie ukazują jednak całej prawdy - tak marne wyniki byłyby jeszcze gorsze, gdyby nie rosnące budownictwo deweloperskie dla bogatych klientów w dużych miastach. Jeżeli zostałoby z tej statystyki wyjęte, to może się okazać, że za rogatkami wielkich aglomeracji na placach budów panuje kompletny zastój - dodaje dziennik.
   "Trybuna" pisze, że nie ma pieniędzy na budownictwo socjalne, nie działa też obiecywana ustawa o dopłatach do oprocentowania kredytów mieszkaniowych, która miała dać obywatelom szansę na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych. Jej projekt leży w Sejmie i według "Trybuny", chyba nieprędko zostanie uchwalony. W tegorocznym budżecie brak zresztą pieniędzy na wprowadzenie ulgi odsetkowej w szerokim zakresie - rząd zaplanował na to tylko 40 mln złotych.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 08-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.