informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 75 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Półtora miesiąca w kolejce po kredyt
   Na kredyt mieszkaniowy trzeba czekać nawet półtora miesiąca. Banki nie są w stanie rozpatrzyć dziesiątków tysięcy wniosków, które dostały w ostatnich miesiącach. – czytamy w „Rzeczpospolitej”.
Powody takiej sytuacji są dwa: popyt na mieszkania rośnie tak szybko, że bankowcy mają coraz większe problemy z rozpatrzeniem wniosków o pożyczki i obowiązujące od początku lipca ograniczenie w udzielaniu kredytów w walutach obcych.
   W czerwcu Bank Millennium dostał 6200 wniosków o kredyt mieszkaniowy. Pracownik banku może do nich zadzwonić dopiero po 5 - 6 tygodniach od złożenia wniosku. Podobna sytuacja jest w Banku BPH, PKO BP i Dom Bank.
   Doradcy finansowi współpracujący na co dzień z wieloma bankami twierdzą, że z obecną sytuacją dobrze radzą sobie GE Money Bank, MultiBank i Santander Consumer Bank. 
   Niektóre banki nie są przygotowane do zweryfikowania lawiny wniosków. Teraz nie mogą się spod niej wygrzebać - mówi Paweł Adamiak, członek zarządu Domu Kredytowego Notus. Według niego powinniśmy się dopytać, jak długo trzeba będzie czekać na ostateczną decyzję banku i czy na pewno otrzymamy ją przed upływem terminu wyznaczonego w umowie przedwstępnej.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 04-07-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.