informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 46 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google wprowadza system płatności on-line
   Google zamierza konkurować z serwisem aukcyjnym eBay, wprowadzając system płatności online Dubbed Google Checkout.
   Obecnie liderem na rynku jest PayPal, posiadający ok. 105 milionów użytkowników. W 2002 został on przejęty za 1,5 mld dolarów przez eBay.
   Wprowadzenie Google Checkout stawia firmę Google w centrum gwałtownie rozwijającego się rynku płatności online. Rozwój działalności serwisu w tym kierunku był przewidywany już wcześniej, spodziewano się nawet, że system będzie nosił nazwę „GBuy”.
   Po założeniu konta użytkownicy wprowadzonego systemu będą mogli płacić za zakupione towary i usługi w sklepach internetowych, które z nim współpracują. Google ma nadzieję, że klienci przekonają się do korzystania z systemu podczas używania wyszukiwarki Google oraz serwisu Froogle, ułatwiającego zakupy w sklepach internetowych.
   Kupcy będą płacić Google 2 centy za każdą transakcję i dodatkowo opłatę w wysokości 20 centów- mniej niż za transakcję dokonaną kartą kredytową. Analogiczne opłaty na PayPal wynoszą odpowiednio 2,9 i 30 centów.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 30-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.