informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bank BPH ogranicza udzielanie pożyczek w walutach obcych
   Bank BPH wprowadza nową politykę w zakresie walutowych kredytów na finansowanie nieruchomości udzielanych klientom indywidualnym. Zawarte wcześniej umowy kredytowe nie ulegają zmianie.
   Decyzja ta jest zgodna z rekomendacjami wydanymi przez Komisję Nadzoru Bankowego, jak również jest następstwem realizacji punktu 14 Uchwały KNB nr 20/KNB/06 z dnia 5 kwietnia 2006 r. zezwalającej UniCredito Italiano S.p.A. na wykonywanie prawa głosu w Banku BPH.
   Od 15 lipca 2006 roku Bank BPH będzie oferował kredyty walutowe wyłącznie klientom uzyskującym dochody w walutach obcych lub posiadającym w banku aktywa w tej samej walucie co wnioskowany kredyt, co najmniej w wysokości wnioskowanej kwoty kredytu. Kredyty w walutach obcych będą dostępne także dla klientów segmentu Platinum.
   Zmianie ulegnie również maksymalny poziom wskaźnika LTV* dla kredytów budowlano-hipotecznych i hipotecznych w walutach obcych – będzie on wynosił 70%.
   Zgodnie ze strategią Banku BPH, kredyty na finansowanie nieruchomości są jednym z kluczowych produktów Banku i wzrost ich sprzedaży pozostaje jednym z głównych celów w zakresie rozwoju bankowości detalicznej – powiedział Józef Wancer, Prezes Zarządu Banku BPH. – Jestem przekonany, że nasze wyniki za ten rok będą, już tradycyjnie, lepsze od ubiegłorocznych – dodał.
   Od 15 lipca 2006 roku Bank BPH wprowadzi na rynek nową konkurencyjną ofertę złotowych kredytów na finansowanie nieruchomości.

*LTV (ang. loan to value) wskaźnik kwoty kredytu do wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie spłaty kredytu

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 30-06-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.